תרגום מסמכים

תרגום מסמכים רשמיים
תרגום מסמכים על ידי מוסמכים בתחומם!
בקפדנות

בניב תרגומים בינלאומיים בע"מ אנו מתמחים בתרגום מסמכים מקצועי, מהיר ואמין במגוון שפות, בקפדנות ובמקצועיות ללא פשרות

שמירה על פרטיות
בניב תרגומים בינלאומיים בע"מ אנו מחויבים לדיסקרטיות.

תרגום מסמכים
פירושו, תרגום מקצועי הכרוך במומחיות בתחום המסמך הנדון ובשפת היעד על ידי מיטב המומחים לתחום הספציפי הנדרש. דוגמאות לתרגום מסמכים: תרגום משפטי, תרגום רפואי, תרגום אקדמי, תרגום אתרים, תרגום תוכנה ומסמכים טכניים ושיווקים.

דוגמאות לתרגום מסמכים:

  • רישום צוואה– במקרים מסוימים עולה הצורך בתרגום הצוואה לשפה זרה. עבור תרגום מסמך זה יש צורך בחתימת נוטריון שתאמת כי התרגום אכן נאמן לתוכן המקורי של הצוואה.
  • הוצאת דרכון זר- במקרה זה עולה הצורך להמציא את המסמכים הדרושים ולתרגמם עבור הקונסוליה. פעמים רבות יש צורך גם בחתימת נוטריון על מנת לאמת את הכתוב בתעודות ובמסמכים.
  • מסמכים פיננסיים- חוזים, דו"חות פיננסיים, תכניות עסקיות ועוד. תרגום מסמכים הנוגעים לעסקים מצריך מתרגמים בעלי רקע וידע בתחום החשבונאות.
  • מסמכים משפטיים- המתרגמים שלנו בתחום כולם משפטנים ועורכי דין הבקיאים ברזי המשפט ומיודעים למושגים הרלבנטיים.
  • מסמכים רפואיים- תביעות הקשורות ברשלנות רפואית, חוזים עם חברות תרופות ועוד. המתרגמים שלנו הנם רופאים בעלי ידע, ניסיון וזיקה לחומר הרגיש והמצריך דיוק בתחום ספציפי זה.

אנו מקפידים
בניב תרגומים בינלאומיים בע"מ אנו מייחסים חשיבות גדולה לתרגום מסמכים מורכבים ומקפידים להעביר כל פרויקט לבקרת איכות נוספת של עורכים לשוניים ומתרגמים נוספים.

אנו בניב תרגומים בינלאומיים מציעים תרגום טכני במגוון שפות: תרגום לאנגלית, תרגום מאנגלית לעברית, תרגום לעברית, תרגום לספרדית, לצרפתית, לרוסית ועוד.