תרגום נוטריוני

מקצועי

תרגום משפטי/נוטריוני על יד עורכי דין או משפטנים !

אנו מספקים אישורי תרגום נוטריוני למגוון מסמכים בתחומים רבים ובשפות השונות.

תרגום נוטריוני 

משרדים ומוסדות רבים דורשים להציג בפניהם אישורים נוטריונים למסמכים שונים המצויים בשפה זרה כגון: תצהירים, תעודות, מסמכי לידה, דרכונים, תעודות נישואין וגירושין, תעודות פטירה, מסמכי בעלות על רכוש מסוים ועוד. הנוטריון מאשר כי התרגום נאמן למקור. הנוטריון חייב להיות בקיא בשפת המקור ובשפת היעד על מנת שאישור מסוג זה יהיה קביל.​

תהליך התרגום והאישור הנוטריוני
התרגום מבוצע על ידי המתרגמים המקצועיים שלנו. החומר המתורגם מועבר על ידנו לנוטריון שמאשר את התרגום ובכך הופך גם הוא לאחראי לנכונות התרגום. כל התהליך נעשה ע"י חברתנו מול הנוטריון ואתם הלקוחות מקבלים את המוצר המוגמר בשלמותו, משלמים לנו עבור התהליך כולו ללא כל צורך במעורבותכם ובכך חוסכים זמן וכאבי ראש מיותרים.

חשוב
טרם פנייתכם לקבלת תרגום נוטריוני, אנא ודאו עם הגוף לו נדרש התרגום, איזה סוג של אישור הוא דורש. האם מדובר באישור יחיד עבור מספר מסמכים או אישור נפרד לכל מסמך וכמה עותקים נדרשים.

שירותי אפוסטיל

אנו מספקים שירותי אפוסטיל שהוא אישור הניתן למסמך נוטריוני שנערך בישראל על מנת שיקבל תוקף משפטי בחו"ל. האישור ניתן מכוח אמנת אפוסטיל. אישור האפוסטיל מוצמד למסמך מאושר בחתימה נוטריונית ע"י הסמכות הרשמית. אישור אפוסטיל למסמך נוטריוני ניתן רק עבור מדינות החתומות על האמנה. האישור ניתן ע"י אחת הרשויות המאשרות עפ"י האמנה.

צרו קשר – niv-t@niv-t.co.il       טלפון – 073-7599449