המתרגמים שלנו

חברתנו בנתה נבחרת מתרגמים מקצועית גדולה ומנוסה, שעובדת עמנו לאורך שנים בעקביות תוך הקפדה על איכות ומקצועיות בתחומים מגוונים ובמגוון שפות גדול מאוד כגון: סינית, יפנית, צרפתית, גרמנית, בולגרית, רומנית, הונגרית, גרמנית, רוסית, ספרדית, איטלקית, פורטוגזית, שפות סקנדינביות אנגלית בריטית, אנגלית אמריקאית, אנגלית דרום אפריקאית או אנגלית אוסטרלית – לכל אלו יש לנו מענה מקומי וכמובן אנגלית ועברית ועוד.

אנו ערוכים להפעיל במקביל צוותים רבים של מתרגמים ועורכים, תוך שמירה על עקביות התרגום ועמידה בלוחות זמנים, אפילו לוחצים במיוחד. אנו נעזרים במגוון אמצעי הטכנולוגיה והתקשורת המודרניים ולכן אינך רחוק מאתנו גם כאשר אתה בחו”ל. המתרגמים שלנו נבחרים לביצוע העבודה על פי תחומי התמחותם, ניסיונם וזמינותם, על מנת לתת לך הלקוח, את המוצר המוגמר הטוב ביותר בזמן.

אנו מבצעים בקרת איכות ומקפידים לבדוק את איכות התרגום (באמצעות מתרגמים אחרים) על מנת שהלקוח יקבל תמיד את המוצר המושלם עבורו.

חשוב לדעת, לא כל מי שיודע את השפה יודע גם לתרגם אותה

תרגום אינו מדע מדויק ויש מספר אפשרויות לתרגום, לכן על מנת להשיג את התוצר המיטבי והמהימן ביותר, יש צורך לקבל את המידע המדויק והעדכני ביותר אצלנו בניב תרגומים בינלאומיים בע”מ 

כחברת תרגומים ותיקה ומנוסה אנו מעסיקים מתרגמים איכותיים בלבד שתרגום זו תעסוקתם המרכזית והעיקרית. מלאכת התרגום דורשת השקעה רבה של זמן, קריאה, והכשרה ולא כל אחד מתאים למלאכה שכזו. ולכן אצלנו בניב תרגומים בינלאומיים בע”מ המתרגמים לא עובדים בקבלנות אלא באיכותיות!  ורואים בעבודתם שליחות מקצועית ומקפידים על איכות התוצר שלהם.