כתיבת שיווקית

בניב תרגומים בינלאומיים בע”מ אנו מתמחים בכתיבה שיווקית ויודעים שכתיבה מסוג זה משמשת לקוחות במגוון תחומים ופרסומים כמו באתרי אינטרנט, במצגות, ברושורים, חומר פרסומי, עלונים, כרטיסים ועוד.

כתיבה שיווקית מסייעת למפרסם לפנות לקהל היעד שלו וכך לגרום לו להגיב למסר המשווק. ברגע שתשומת הלב של הלקוח התעוררה, הדרך ליצירת העסקה אינה ארוכה כלל.

 מהי כתיבה שיווקית – קופירייטינג Copy Writing ?

קופירייטינג או כתיבה שיווקית הינה כתיבה מיוחדת השונה מסוגי כתיבה אחרים. כתיבה שיווקית – פרסומית שלא ככתיבת תכנים משפטיים או טכניים, הינה כתיבה יצירתית המצריכה בקיאות רבה בתרבות ובקהל היעד.

כתיבה שיווקית דורשת השקעה רבה תוך הקפדה על מונחי מחקר, יצירתיות, הומור, חדות חשיבה וזמן, זאת בגין השאיפה להתעמק
בנושא הכתיבה.

הכותב, שרכש ידע נרחב בתחום, עושה שימוש בכתיבה השיווקית לעורר את עניינו וסקרנותו של הלקוח לאורך זמן. כתיבה שיווקית דורשת בקיאות בשפה הכתובה, בסלנג (עגה) המקומי כמו גם בניב ובז’אנר המקומיים. הכתיבה השיווקית מנוסחת באוריינטציה שיווקית על מנת להעביר מסר מסוים, ישיר וקולע, שיישאר בזיכרונו של הקורא לאורך זמן ויהיה אפקטיבי בעת תהליך קבלת ההחלטות שלו לגבי רכישת מוצר זה או אחר. לא מדובר בכתיבה מילולית אלא בכתיבה שמעבירה מסר מסוים באמצעות שפה שגורה ותקנית.

אצלנו יודעים !

בניב תרגומים בינלאומיים בע”מ יודעים שכתיבה שיווקית הינה מקצוע המחייב כישורים ייחודיים ומיוחדים. הכותבים שלנו מתבלים את כתיבתם בעסיסיות, בתחכום, בפיתוי וברעננות. כתיבה שיווקית דורשת יצירתיות, חדשנות וכושר המצאה כמו גם שימוש באמרות כנף, מטבעות לשון ובפתגמים. החשיבה של הכותבים שלנו שונה, לא שגרתית והם יודעים כיצד להתאים את המסר השיווקי ומשמעותו לשפת הלקוח, לתרבותו, לטעמו ולצרכיו.

 אנחנו מחויבים
בניב תרגומים בינלאומיים בע”מ אנו מחויבים למקוריות, לחדשנות, לתחכום ולרעננות – את כל אלה נוכל לשלב בכתיבת אתר האינטרנט שלך, הברושורים שלך, המודעות, הכרטיסים וכל חומר פרסומי שתבקש!