שירותי תרגום

 

ניב תרגומים בינלאומיים בע”מ מציעים שירותי תרגום אמינים, מקצועיים, נאמנים למקור ולאחר הגהה קפדנית ומבוקרת, ויעידו על כך לקוחותינו המרוצים הנותנים בנו אמון מזה שנים רבות.

אנו מספקים שירותי תרגום : בכתב, בעל פה, סימולטני, בבתי משפט, בפגישות עסקיות, ובנוסף שירותי לוקליזציה, הגהה, עריכה לשונית וכתיבה שיווקית ללקוחותינו הרבים בארץ ובחו”ל. הניסיון המקצועי שלנו המגובה בנבחרת המתרגמים הבינלאומית המקצועית והמנוסה שלנו, מעניקים ללקוח שירות אישי, מקצועי אמין ובזמן. הסטנדרטים המקצועיים שלנו הם אלה הנדרשים בתחום התרגום בשוק הבינלאומי. תהליך העבודה בחברתנו, החל משלב התאמת המתרגם ועד שלב העריכה הלשונית עובר פקוח מדוקדק. אנו שואפים שהמסר הנדרש יובן על ידי קהל היעד וקשובים לדרישות ולרגישויות הצרכן. אנו לא מתפשרים בכל הקשור לאיכות ולמקצועיות, גם כאשר מדובר בעבודה דחופה ומורכבת.

ביכולתנו להעניק שירותי תרגום בכל השפות והתחומים, לחברות ולגופים מבין המובילים במשק הישראלי. שירותי התרגום לחברות ניתנים בהתאמה מרבית לצרכיו הספציפיים של כל לקוח ולקוח. השירותים שאנו מציעים מקצועיים ומהירים אך לא על חשבון האיכות, זאת על מנת לסייע לחברות לקדם ולשווק את עצמן באופן הטוב ביותר. שירותי תרגום המקצועיים שלנו מבוצעים על ידי אנשי מקצוע מובילים בתחומם, שבקיאים בשפה המקצועית בהתאם לדרישות המקובלות בכל ענף בו פועלת החברה.

ביכולתנו לתרגם את סרט התדמית שהפקתם, את אתר האינטרנט של החברה שלכם, את חוזי ההעסקה שברשותכם ואפילו את דפי המכתבים וכרטיסי הביקור שלכם.

אנו מתגאים ביחס האישי והמסור שאנו מעניקים לכל לקוחותינו הנאמנים ברחבי העולם ובתרגום המדויק, האמין והמקצועי שאנו מספקים ללקוח במועד שנקבע.

תוכלו לקבל אצלנו מגוון תרגומי שפות ( תרגום סינית לעברית ולהפך, תרגום מספרדית לעברית וכו’) והכל במחירים תחרותיים, באיכות ללא פשרות ועם שירות סופר מקצועי ואמין.

נסו אותנו ולא תתאכזבו.

תרגום טקסטים

תרגום רפואי

תרגום עסקי

תרגום שיווקי

תרגום סימולטני

תרגום משפטי

תרגום מסמכים

תרגום מאמרים

תרגום חוזים

תרגום אתרים

תרגום טכני

תרגום נוטריוני