תרגום צרפתית לעברית ועברית לצרפתית

    תרגום צרפתית    תרגום צרפתית משפות אחרות     תרגום צרפתית - עברית

חברתנו מציעה שירותי תרגום מצרפתית לעברית ושפות נוספות על ידי מתרגמי שפות מוסמכים ומקצועיים!

השפה הצרפתית ידועה כשפת האהבה ולה קסם רב וניגוניות ייחודית משלה.
הצרפתית הינה אחת מהשפות הוותיקות והפופולריות בעולם, ומספר דוברי שפה זו מוערך בכ-120 מיליון איש בארצות כגון: צרפת, קנדה, בלגיה, שוויץ, לוקסמבורג, הקאריביים ואפריקה. משכך, מדובר אמנם באותה השפה אולם הדיאלקטים (חמישה במספר) והתווים ייחודיים לכל ארץ וארץ והם משתנים בהתאם לכך בזמנים המורכבים, בהבדלים בין השפה הרשמית ופניית הכבוד לבין שפת היומיום, ובכך מציבים אתגר לא פשוט למתרגם. הדיאלקטים או הניבים שונים תחבירית וצורות הגייתם וכתיבתם שונות. כמובן שההבדלים הללו מקורם בהבדלי התרבות של האוכלוסיות בהן השפה הצרפתית נחשבת כשפה רשמית. כמובן שהניב הפריזאי הוא זה הנחשב כצרפתי בסיסי כמו גם זה הקנדי. ביבשת אפריקה דוברי הצרפתית מתפרשים על פני 31 ארצות והשינויים בשפה יצרו תתי דיאלקטים ודיאלקטי משנה נוספים.

בשנים האחרונות עם התגברות העלייה היהודית מצרפתית, התגברה הדרישה לתרגומי מסמכים ותעודות רשמיים ולתרגומים עסקיים ושיווקיים, לאור שפע ההזדמנויות העסקיות וקהל הלקוחות הגדל והולך.
לכן, בתרגום לצרפתית אנו מקפידים בבחירת המתרגם המתאים הדובר בדיאלקט הנדרש כשפת אם, כאשר הדגש הוא על מקצועיותו ובקיאותו העמוקה בחומר הספציפי שנמסר לתרגום. למתרגם זה הכרות מעמיקה עם אורח והווי החיים הנהוגים בארץ לה נדרש התרגום ותוכלו להיות סמוכים ובטוחים שהתוצר המוגמר יהיה מושלם, מהימן ואיכותי בהתאמתו לדקויות השפה תוך העברת המסר בצורה מדויקת ומובנת.

בחברת ניב תרגומים בינלאומיים בע”מ אנו ערוכים לספק לך הלקוח תרגום מצרפתית ולצרפתית ברמה הגבוהה ביותר במגוון תחומים וסוגים כגון: רפואי, משפטי, עיסקי, כלכלי, שיווקי, תעודות, מסמכים, אתרי אינטרנט, קולינריה, דוחות פיננסיים, תרגומים בבית משפט ובמשרדי הלקוח.
בנוסף, נשמח לספק הצהרת מתרגם חתומה המעידה על מקצועיותו של המתרגם וכי התרגום נאמן למקור

מוזמנים לקרוא עוד על:

 

צרו קשר – niv-t@niv-t.co.il       טלפון – 073-7599449