תרגום סימולטני

שרותי תרגום סימולטני
שירותי תרגום סימולטני להרצאות, לבתי משפט, לכנסים ולאירועים בישראל ובחו”ל 

בחברתנו צוותי מתורגמנים סימולטניים רב לשוניים, בעלי וותק וניסיון רב בתחום. רבים מהם חברים בארגון הבינלאומי של המתורגמנים הסימולטניים – AIIC ג’נבה והם מצטיינים בתרגום סימולטני במגוון שפות ובתחומים שונים וידועים בקפדנותם ובמקצועיותם. השירות יכול לכלול גם את כל הציוד הנלווה

תרגום סימולטני

תרגום סימולטני נחשב למהיר ולקשה ביותר לבצוע בתחום התרגום. תוך כדי דבור מתורגמים דברי הדובר לשפת היעד ומועברים בעל-פה על ידי המתורגמן. מקובל לעשות שימוש בסוג זה של תרגום בהרצאות, בכנסים, בבתי משפט ובאירועים שונים, תוך שמירה על רצף הדיבור ועל ההקשרים השונים. הבחירה במתרגם הנכון הינה אקוטית בתחום זה כיון שמדובר בתרגום מאתגר, בזריזות מחשבה, בחדות ובמיומנות ספציפית. כל אלו מהווים אלמנטים מרכזיים בתהליך התרגום .

המתרגמים הסימולטניים שלנו

המתרגמים הסימולטניים של ניב תרגומים בינלאומיים בע”מ מתרגמים בועידות בינלאומיות, בביקורי משלחות ממלכתיות, בבתי משפט, בכנסים ובועידות בתחום החינוך, תיירות, כלכלה, שיווק, רפואה, אנרגיה, חקלאות, סביבה ירוקה, אמנות, משפטים, פסטיבלים ומצגות, כל זאת במגוון נרחב של שפות ותחומים. המתורגמנים שלנו מיומנים מאוד בתחומם ומסוגלים לתרגם בתא עם אוזניות, עם אוזניות בלבד, תרגום עוקב (ללא מכשור), תרגום בלחישה (whispering) ובליווי הלקוח.

התאמת המתורגמנים –  אנו מתאימים בקפידה את המתורגמן הנכון (מבחינת בקיאותו בתחום המסוים ובשפה) לדרישות הלקוח. בדרך זו, אנו “תופרים” ללקוח את ה”חליפה” המתאימה ביותר עבורו.

ציוד – אנו מספקים ציוד הגברה איכותי המלווה בטכנאים המתמחים בתחומם, זאת על מנת לספק את המוצר והשירות המיטביים ללקוח הקפדן. אנו מספקים: תא אקוסטי, אוזניות, יחידת מתורגמן ומערכות
שידור והגברה איכותיות שמשדרגות את תהליך התרגום הסימולטני ומסייעות למתרגם הסימולטני במהלך עבודת התרגום המתנהלת בתנאי לחץ ומתח ייחודיים.

אנו מבקשים מהלקוחות שלנו לספק לנו (במידה ומתאפשר) את חומרי ההרצאה/מצגת מראש/ מילון מונחים מקצועיים רלבנטי, דבר שיסייע למתורגמנים לתרגם באופן קולח וזורם את החומרים הנדרשים במהלך תהליך התרגום הסימולטני קשה לתכנן ואין זמן לחשוב ולהתמהמה וכל סיוע מראש ישפר את התוצר הסופי לאין ערוך.