תרגום עסקי

תרגום עסקי מהימן ומקצועיאנו מספקים שרותי תרגום עסקי – כלכלי של דו”חות, מצגות, הצעות מחיר ומסמכים שונים ע”י מתרגמים מקצועיים בעלי ידע עסקי- כלכלי נרחב

שמירה על סודיות ופרטיות
אנו מכבדים את פרטיות לקוחותינו ומתחייבים להגן על המידע הנמסר לנו. אנו מחויבים לדיסקרטיות ולשמירה על סודיות.

תרגום עסקי-כלכלי מהו ?

התרגום העסקי-כלכלי מטפל בתוכניות עסקיות, תכתובות, מצגות, דו”חות, הצעות מחיר, פניה למכרזים וחומרי הדרכה.

 בתרגום של מסמכים כגון: מצגות, תוכניות עסקיות, תכתובת פיננסית, הצעות מחיר, דוחות, פרופילי חברה וכו’ נדרש שהמתרגם יהיה בקיא בדיני חברות, הגשת דוחות כספיים ובמינוחים הרלוונטיים לתחום.

 על מנת שתרגום עסקי יהיה ברמה ובאיכות מרבית, על המתרגם להיות בעל יכולת התנסחות תמציתית, עם מכוונות שיווקית והכרה על בוריו של הז’רגון המקצועי בתחום.

 אנו בניב תרגומים בינלאומיים בע”מ נספק לך הלקוח תרגומים עסקיים-כלכליים תוך מתן מענה לרמות שונות של מסמכים מהתחום. אנו נותנים מענה הן לתרגום לחברות באופן שוטף והן לפרויקטים גדולים בתחום.

 אנו בניב תרגומים בינלאומיים בע”מ מאמינים במטרה העסקית שלך ונעשה כל שביכולתנו להתכוון אליה. הבנת האינטרסים העסקיים שלך, הלקוח מסייעת לנו כמתרגמים להתאים את התרגום האופטימאלי ללקוח הנאמן שלנו.

למתרגמים שלנו ידע נרחב בחוקי החברות, בפורמט הגשת דו”חות כספיים ובהבנת המונחים והמושגים בהם נעשה שימוש באופן מקצועי. למתרגמים שלנו יכולת הבנה נדירה של החומר ומורכבותו, יכולת התנסחות תמציתית וקולחת כמו גם אוריינטציה שיווקית עסקית, כל זאת הודות לכך שהם באים מהתחום העסקי-כלכלי ועתירי ידע בתחומים אלו.